Archiv autora: Ordinace VPL

Vážení pacienti,nadále upřednostňujeme komunikaci prostřednictvím aplikace sestra Emmy. Děkujeme všem, kteří Emmy využíváte a umožňujete nám pracovat efektivněji. Vážení pacienti, v ordinaci používáme nový komunikační systém (nástroj), webovou aplikaci sestraEmmy. Virtuální sestra Emmy nám pomáhá třídit vaše zprávy a organizovat…

zavádíme zasílání receptů formou SMS zprávy pouze pacientům s ověřeným telefonním číslem. V případě jakýchkoliv pochybností o identitě nebude touto cestou recept zasílán.

Očkování Covid-19:očkování Covid-19 poslední verzí vakcíny Comirnaty XBB.1.5.. Obzvlášť doporučujeme rizikovým pacientům – seniorům a pacientům s chronickými onemocněními. Doporučena je 1 dávka této vakcíny bez ohledu na počet předchozích dávek a pokud od poslední dávky covid očkování uplynuly 4…

Národní registr poskytovatelů zdravotní péče – webový odkaz

Změna režimu dopravy a parkování v KNL – webový odkaz

Preventivní prohlídky provádíme po předchozím objednání. Tyto prohlídky hradí zdravotní pojišťovna 1x za 2 roky. Rozsah prohlídky je stanovený vyhláškou č.45/2021 Sb.

Od 4. 5. 2020 za výkony nehrazené ze zdravotního pojištění přijímáme platby PŘEDNOSTNĚ bezhotovostně, tj. platební kartou či po předchozí domluvě převodem na účet.

Z kapacitních důvodů a z důvodu udržení kvality péče nové pacienty přijímáme POUZE výjimečně. V případě uvolnění místa v ordinaci mají přednost 19-letí pacienti přecházející od PLDD ke všeobecnému praktickému lékaři pro dospělé.